Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Cieszkowskiego z ulicą Wrzesińską.

W dniu 22 marca około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ulicy Cieszkowskiego z ulicą Wrzesińską doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W miejsce zdarzenia natychmiast wysłano jednostki Straży Pożarnej z OSP Swarzędz oraz JRG-3. Zadysponowano także zespół Pogotowia Ratunkowego oraz Policję. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca wypadku oraz rozbitych pojazdów. Odłączono akumulatory oraz zneutralizowano rozlane płyty samochodowe. Udzielono także pierwszą pomoc 54 letniej kobiecie, która brała bezpośredni udział w wypadku. Konieczny był także transport poszkodowanej kobiety do szpitala w Poznaniu. Na czas prowadzenia czynności wyjaśniających przyczyny powstania wypadku wystąpiły znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Strażacy przejęli obowiązek kierowania ruchem. Na miejsce wypadku wezwano także Pogotowie Oświetleniowe w ziązku z uszkodzeniem przez jedno z aut lampy oświetleniowej. Pracownicy pogotowia zabezpieczyli uszkodzony słup oświetleniowy. Strażacy swoje działania zakończyli chwilę przed godziną 17.00 kiedy to Policja zakończyła swoje działania a rozbite pojazdy zostały usunięte z drogi.