Wyłacz muzykę WYŁĄCZ MUZYKĘ
STATYSTYKI
Interwencje OSP Swarzędz od dnia 01.01.2016 r. do dnia 30.09.2016 r.
Pożarów
64
Miejscowych Zagrożeń
142
Fałszywych wezwań
37
Razem
243

Walne Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzędzu.

Dnia 21 marca 2014 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzędzu odbyło się Walne Zebranie sprawozdawcze. Otwarcia zebrania dokonał Prezes OSP w Swarzędzu Lechosław Marczak. Na przewodniczącego zebrania wybrany został druh Paweł Grzesiak, protokolantem wybrano druha Tobiasza Baranicza. Sprawozdanie z działalności za 2013 rok oraz plan działalności na 2014 rok przedstawił Naczelnik jednostki OSP w Swarzędzu Damian Roszak. Sprawozdanie finansowe za 2013 rok i plan finansowy na 2014 rok przedstawiła Skarbnik OSP w Swarzędzu druhna Katarzyna Turkiewicz. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił w zastępstwie Członek Komisji Rewizyjnej druh Piotr Skrzypczak. Po przedstawieniu sprawozdań i planów przystąpiono do głosowania nad absolutorium dla zarządu OSP w Swarzędzu za okres sprawozdawczy. W wyniku przeprowadzonego głosowania Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzędzu zdecydowaną liczbą głosów otrzymał absolutorium na kolejny rok.

Na zebraniu poruszono także wiele tematów zwiazanych z obecną działalnością jednostki oraz z planami na przyszłość. Niektóre z poruszanych tematów to:

- Ustalenie wysokości składki członkowskiej oraz terminu płatności;

- Problemy związane z utrzymaniem czystości na obiekcie jednostki OSP Swarzedz;

- Poruszenie tematu związanego z nowa siedziba jednostki na ul. Dworcowej;

- Plan zakupu nowego samochodu pożarniczego w 2015 roku;

Zakończenia zebrania dokonał Przedowdniczący zebrania oddając głos na zakończenie Prezesowi OSP w Swarzędzu Lechosławowi Marczakowi, który podziękował w imieniu calego Zarządu OSP za obdarzenie zaufaniem.

Opracował druh Tobiasz Baranicz

WSPIERAJĄ NAS:
ROBMAR Leroy Merlin Fabryka Armatur Swarzedz Tygodnik Swarzedzki Telewizja Swarzedzka TOMBEA Meble Tapicerowane Krug Ammigo Stanpol-Impex MAXPOL Placówka Kształcenia BHP ABEEKO Salon Mody Cybina Fox PIOTREX
ZOBACZ:
DO GÓRY