Wyłacz muzykę WYŁĄCZ MUZYKĘ
STATYSTYKI
Interwencje OSP Swarzędz od dnia 01.01.2016 r. do dnia 30.09.2016 r.
Pożarów
64
Miejscowych Zagrożeń
142
Fałszywych wezwań
37
Razem
243

Kolejna kolizja na ulicy Cieszkowskiego.

W ostatnich dniach ulica Cieszkowskiego może starać się o miano najniebezpieczniejszej ulicy w Swarzędzu. Wszystko to za sprawą zdarzeń, jakie mają miejsce w przeciągu niespełna tygodnia w tym właśnie miejscu. Tym razem strażacy z OSP Swarzędz i JRG-3 musieli interweniować dnia 27 marca o godzinie 21.00. Zostali bowiem zadysponowani do kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca kolizji oraz uszkodzonych pojazdów. Rozłączono akumulatory w pojazdach oraz zneutralizowano rozlane płyny samochodowe. Uszkodzone pojazdy zablokowały jeden pas ruchu, konieczne więc było wprowadzenie ruchu wahadłowego. Na miejsce zadysponowano także Policję oraz zespół Pogotowia Ratunkowego, jednak żadna z osób biorących udział w kolizji nie wymagała transportu do szpitala. Strażacy wrócili do swoich jednostek po niespełna godzinie od zaalarmowania.

Wcześniej informowaliśmy Państwa o wypadku i kolizji na ulicy Cieszkowskiego, które miały miejsce w zeszły weekend. Miejmy nadzieję, że było to spowodowane nadmiernym rozluźnieniem kierujących pojazdami aniżeli warunkami drogowymi panującymi na ul. Cieszkowskiego, kiedy to obserwujemy codziennie natężony ruch w tym miejscu. Niemniej jednak należy zwrócić uwagę na tę sytuację, aby w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń.
Opracował druh Tobiasz Baranicz

fot. Swarzędz na sygnale

WSPIERAJĄ NAS:
ROBMAR Leroy Merlin Fabryka Armatur Swarzedz Tygodnik Swarzedzki Telewizja Swarzedzka TOMBEA Meble Tapicerowane Krug Ammigo Stanpol-Impex MAXPOL Placówka Kształcenia BHP ABEEKO Salon Mody Cybina Fox PIOTREX
ZOBACZ:
DO GÓRY