Potrącenie dziecka na ul. św. Marcin.

W dniu 3 kwietnia na ul. św. Marcin doszło do groźnego wypadku drogowego. Potrącona została 7 letnia dziewczynka. Z obrażeniami ciała została przewieziona przez zespół Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Na miejsce zadysponowano zastęp z jednostki OSP Swarzędz oraz Policję, która prowadziła działania wyjaśniające. Zadaniem strażaków ze Swarzędza było zabezpiecznenie miejsca zdarzenia oraz posprzątanie śladów powstałych po wypadku. Strażacy swoje działania zakończyli chwilę przed godziną 15.00.