Pożar mieszkania w Kostrzynie.

Dnia 3 kwietnia aż 7 zastępów Straży Pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru mieszkania przy ulicy Średzkiej w Kostrzynie. Na miejscu jako pierwsi przybyli strażacy z jednostek OSP Kostrzyn oraz OSP Brzeźno. W następnej kolejności dotarły zastępy z OSP Swarzędz, JRG-3 oraz SA PSP. Strażakom udało się skutecznie opanować pożar i nie dopuścić do jego rozprzestrzenienia na pobliskie zabudowania. W pożarze na ulicy Średziej jedna osoba wymagała opieki medycznej, jednak jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Strażacy ze Swarzędza zostali zadysponowani przez Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu o godzinie 18.00, natomiast do swojej jednostki wrócili ok godziny 19.00.