Pożar młodnika na ul. Transportowej w Zalasewie.

Dnia 6 kwietnia o godzinie 17.25 zastępy z OSP Swarzędz, OSP Kobylnica oraz JRG-6 zostały zadysponowane przez Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu do pożaru młodnika na ulicy Transportowej w Zalasewie. Strażacy mieli spore problemy z dotarciem na miejsce, gdyż w rozległym lesistym terenie ciężko było zlokalizować źródło pożaru. Po dotarciu na miejsce strażacy niezwłocznie przystąpili do działań. Sprawnie ugaszono pożar ok 15 arów choinek. Przybyły na miejsce zdarzenia leśniczy oszacował straty. Strażacy zakończyli swoje działania o godzinie 18.50.