Kolizja busa na ulicy Poznańskiej.

Dnia 11 kwietnia o godzinie 6.55 patrol Policji oraz zastęp strażaków z jednostki OSP Swarzędz zostali zadysponowani do zdarzenia na ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Samochód dostawczy marki Peugot Boxer uderzył w przydrożne barierki odgradzające chodnik od jezdni. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz sorbcja rozlanych płynów powstałych w wyniku kolizji. Na czas prowadzenia działań wystąpiły utrudnienia w ruchu w stronę Poznania. Po niespełna godzinie ruch został całkowicie przywrócony.