Kolizja na ulicy Cieszkowskiekgo.

W dniu 23 kwietnia o godzinie 10.30 Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu dysponuje zespół Pogotowia Ratunkowego oraz zastępy z jednostki OSP Swarzędz oraz SA PSP w Poznaniu do kolizji z udziełem trzech samochodów osobowych na ulicy Polnej w Swarzędzu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecny na miejscu patrol Policji podjął czynności wyjaśniające. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów a także sorbcja rozlanych płynów powstałych w wyniku kolizji. Strażacy zakończyli działania po godzinie 11.00.