Pożar na ul. Krańcowej w Poznaniu.

2 maja w godzinach wieczornych na ulicy Krańcowej w Poznaniu doszło do pożaru odpadów przemysłowych w firmie ECOS. Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu do ugaszenia pożaru zadysponowało zastępy Straży Pożarnej z jednostek JRG-1, JRG-3, JRG-7 oraz OSP Swarzędz. Strażacy łącznie podali 3 prądy wody, aby skutecznie opanować ogień. Trudne warunki pracy oraz szkodliwy dym nie sprzyjały strażakom, jednak sprawnie przeprowadzona akcja gaśnicza przyniosła oczekiwane rezultaty. Po dokładnym sprawdzeniu terenu i wyeliminowaniu zagrożenia strażacy po prawie 3 godzinnych zmaganiach z żywiołem wrócili do swoich jednostek.