Pożar balotów słomy w Sarbinowie.

Poniedziałkowy poranek nie był na pewno szczęśliwy dla strażaków ze Swarzędza. Juz kwadrans przed godziną 6.00 strażacy z jednostki OSP Swarzędz otrzymali zgłoszenie o widocznym sporym zadymieniu w Sarbinowie przy ul. Dobrej. Do zdarzenia Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu wysyła także zastęp z jednostki OSP Biskupice. Po dotarciu na miejsce okazało się, iż kilka balotów słomy znajduje się w ogniu. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Palące już baloty nie udało się uratować, ale przynajmniej ogień nie pochłonał większej ilości słomy. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny powstania pożaru. Strażacy do swoich jednostek wrócili przed godziną 8.00.