Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Cieszkowskiego z ulicą Polną.

W dniu 7 maja o godzinie 22.55 strażacy z jednostki OSP Swarzędz oraz JRG-3 z Poznania zostali wezwani do kolizji, która miała miejsce na skrzyzowaniu ulicy Cieszkowskiego z ulicą Wrześińską. Kolizji uległy dwa samochody osobowe. Osoby biorące udział w kolizji pomimo drobnych urazów nie wymagały transportu do szpitala. Na miejsce zadysponowano również patrol Policji, którego zadaniem było wyjasnienie przyczyn powstania kolizji. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów a także sorbcja rozlanych płynów samochodowych. Do swoich jednostek strażacy wrócili przed północą.