Próba samobójcza na os. Mielżyńskiego.

W dniu 17 maja strażacy z jednostki OSP Swarzędz zostają zadysponowani do pomocy Policji w celu otwarcia mieszkania na os. Mielżyńskiego w Swarzędzu. Powodem interwencji służb było podejrzenie próby samobójczej. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego do otwarcia drzwi. Po otwarciu mieszkania Policjanci wraz z Ratownikami Medycznymi weszli do środka w celu przeszukania pomieszczeń. Znaleziono przytomną kobietę, którą zespół Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala w Poznaniu. Działania służb trwały niespełna godzinę.

fot. Swarzędz na Sygnale