Wypadek na ul. Poznańskiej.

W dniu 28 maja strażacy z jednostki OSP Swarzędz oraz JRG-3 zostają zadysponowani przez Miejskie Stanowisko Kierowania w Poznaniu do wypadku samochodowego, który miał miejsce kwadrans przed godziną 5.00 na ulicy Poznańskiej (skrzyżowanie z ulicą Kirkora). Po przybyciu na miejsce i wstępnym rozpoznaniu ustalono, iż doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym w skutek czego kierujący samochodem osobowym wymagał transportu do szpitala. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów a także sorbcja rozlanych płynów samochodowych. Strażacy zakończyli swoje działania po około godzinie od zaalarmowania.