Wypadek na ul. Wrzesińskiej.

W dniu 3 czerwca po otrzymaniu zgłoszenia z Miejskiego Stanowiska Kierowania w Poznaniu strażacy z jednostki OSP Swarzędz oraz JRG-3 udali się na ul. Wrzesińską, gdzie doszło do wypadku samochodu osobowego z motocyklem. Na miejsce zadysponowano także zespół Pogotowia Ratunkowego oraz Policję. W wyniku wypadku kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała w związku z tym poszkodowany został zabrany do szpitala w Poznaniu. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów. Udzielono także pierwszej pomocy poszkodowanemu w wypadku. Swoje działania strażacy zakończyli po ok 60 minutach od zaalarmowania.