Wypadek na DK nr 92 w Paczkowie.

W dniu 6 czerwca o godzinie 13.45 strażacy z jednostki OSP Swarzędz oraz JRG-3 zostali zadysponowani do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Zdarzenie miało miejsce na DK nr 92 w Paczkowie. Po dotarciu na miejsce strażacy przystapili do działań. Zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz rozbite pojazdy. W tym samym czasie udzielana została pomoc medyczna osobom poszkodowanym w wypadku. Jedna osoba wymagała transportu do szpitala. Na czas prowadzenia działań wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. Obecna na miejscu Policja zajęła się wyjaśnieniem okoliczności powstania wypadku. Strażacy swoje działania zakończyli chwilę przed godziną 16.00.