Pożar samochodu w Zalasewie na ulicy Serdecznej.

W dniu 8 czerwca o godzinie 18.20 zastępy Straży Pożarnej z jednostek OSP Swarzędz oraz JRG-3 udały się do pożaru samochodu osobowego marki Peugeot. Sytuacja miała miejsce w Zalasewie na ulicy Serdecznej. Po dotarciu na miejsce pierwszej jednostki przystąpiono do gaszenia palącego się samochodu. Podano jeden prąd wody. Po chwili sytuacja została opanowana, jednak samochód nie nadaje się już do ponownego użytkowania. Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Akcja gaśnicza strażaków trwała 40 minut.