Groźny wypadek w Izabelinie na ul. Średzkiej.

W dniu 29 czerwca chwilę przed godziną 22.00 na ul. Średzkiej w Izabelinie doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Daewoo Matiz prowadzony przez 30 - letnią kobietę z niewiadomych przyczyn zjeżdża z drogi i z dużą siłą uderza w drzewo. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostają zadysponowane odpowiednie służby. Trzy zastępy Straży Pożarnej z jednostek OSP Swarzędz oraz JRG-3 zjawiają się na miejscu jako pierwsze. Strażacy przystępują do działań. Ze wstępnego rozpoznania wiadomo już, że w rozbitym samochodzie znajduje się zakleszczona kobieta. Strażakom udaje się w bezpieczny sposób wydostać kobietę na zewnątrz. Poszkodowana wymagała jednak specjalistycznej opieki medycznej w związku z czym zostaje zabrana przez zespół Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Zadaniem Policji było wyjaśnienie okoliczności powstania wypadku. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia wracają do bazy po godzinie 23.00.

fot. Swarzędz na Sygnale