Kolizja na ul. Wrzesińskiej.

W dniu 30 czerwca kwadrans przed godziną 18.00, swarzędzcy strażacy wracając z wypadku, który miał miejsce na ulicy Poznańskiej trafiają na kolejne zdarzenie. Tym razem na ulicy Wrzesińskiej ma miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz rozbite pojazdy. Konieczna jest także sorbcja rozlanych płynów samochodowych powstałych w wyniku kolizji. Na szczęście w kolizji na ulicy Wrzesińskiej nie było osób poszkodowanych. Na czas prowadzenia działań służb wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. Na miejsce zadysponowano także patrol Policji, która podjął czynności wyjaśniające przyczyny całego zajścia. Strażacy ze Swarzędza zakończyli swoje działania po godzinie od przybycia.

fot. Swarzędz na Sygnale