Pożar garażu na ul. Złotej.

Aż pięć zastępów Straży Pożarnej z jednostek JRG-3, JRG-7, OSP Swarzędz oraz OSP Kobylnica zostało zadysponowanych do pożaru garażu na ulicy Złotej. Po dotarciu na miejsce strażacy bezzwłocznie przystępują do akcji gaśniczej. W tym momencie trwa walka o to, by ogień nie przeniósł się na budynek mieszkalny. Akcja strażaków kończy się połowicznym sukcesem. Udaje się bowiem uratować budynek, jednak w czasie pożaru garażu spłonęły zaparkowane w nim dwa motocykle oraz samochód osobowy. Straty materialne oszacowano na pokaźną kwotę. Na szczęście w pożarze na ulicy Złotej nikt nie ucierpiał. Na miejsce zadysponowano także Policję w celu ustalenia przyczyn powstania pożaru. Akcja gaśnicza trwała dwie godziny.

fot. Swarzędz na Sygnale