Tragiczny wypadek na ul. Tysiąclecia.

W dniu 29 lipca o godzinie 9.15 strażacy z jednostki OSP Swarzędz oraz JRG-3 zostają zadysponowani do wypadku na ul. Tysiąclecia, gdzie doszło do zderzenia samochodu dostawczego z motocyklem. Po przybyciu na miejsce zastępów Straży Pożarnej oraz Pogotowia Ratunkowego ratownicy przystępują do działań, gdyż kierujący jednośladem doznał w wypadku poważnych obrażeń. Pomimo prowadzenia długotrwałej akcji reanimacyjnej lekarz stwierdza zgon młodego mężczyzny. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz rozbite pojazdy, natomiast Policja, Prokurator oraz Technik Kryminalistyki prowadzą działania mające na celu ustalenie przyczyn powstania tego tragicznego wypadku. Czynności te trwają do godziny 13.00. Na czas prowadzenia działań służb konieczne było zamknięcie odcinka drogi na ulicy Tysiąclecia. Dla przypomnienia informujemy, iż niemalże miesiąc temu (30 czerwca) doszło do innego tragicznego wypadku w naszym mieście z udziałem motocyklisty. Miało to miejsce na ul. Poznańskiej.

fot. Swarzędz na sygnale